Colt Brew

Popis projektu

Colt Brew byl můj vlastní, od píky postavený podnikatelský projekt. Jednalo se o značku lahvové a plechovkové kávy, s velkým důrazem na organické složení a metodu přípravy.  

Za více jak pět let existence na trhu se nám s Colt Brew podařilo úspěšně prosadit nejen na českém kavárenském trhu, ale také jsme prorazili do větších retailových řetězců, jako bylo například Makro, Billa či Sklizeno.

Po pěti letech existence jsme se rozhodli projekt ukončit z důvodu nízké rentability. Colt Brew jsme od začátku stavěli více srdcem než s kalkulačkou v ruce a dospěli jsme k rozhodnutí, že se od původního záměru nechceme příliš odklonit a kávu jsme si ponechali jako koníček, kterému se věnujeme ve volném čase.

Brand & Marketing Management

Od prvotního nápadu až po realizaci, kompletní příprava veškerých marketingových materiálů, příprava strategie, uvádění produktu na trh.

Web Design

Kompletní tvorba webových stránek včetně E-shopu, napojení na Fakturoid, integrace platební brány, napojení na Zásilkovnu.

Hard Work

Jako každý majitel start-upu jsem zastával pozici skladníka, speditéra, promotéra, obchodníka a prostě vše, co bylo ve firmě třeba s vyhrnutými rukávy oddřít.

0
PRODANÝCH KUSŮ
0
LET NA TRHU
0
PRODEJNÍCH MÍST